SIXTY DAYS
SIXTY DAYS

SIXTY DAYS WSPIERAJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC NAPRAWCZĄ SKÓRY

Nasza skóra ma cudowną moc samoodnowy. Trzeba ją tylko w tym wspomóc. SIXTY DAYS zostały stworzone właśnie po to, by tę wewnętrzną moc uwalniać i wspierać. Sprawić, by nasza skóra się regenerowała, naprawiała, odbudowywała, odmładzała. SIXTY DAYS są po to, by uwolnić Twoje wewnętrzne piękno.

GWARANTUJĄ PIĘKNO NA DŁUGO

SIXTY DAYS to nie jest powierzchowny plasterek na niedoskonałości, ani chwilowa poprawa. SIXTY DAYS to głęboka odnowa i działanie długoterminowe. Nie spodziewaj się efektów następnego dnia. Trzeba poczekać na nie kilka tygodni, a nawet miesięcy. Ale cierpliwość się opłaci. Piękno, które pochodzi z głębokiej przemiany jest trwalsze. Rezultat to nawilżona, odnowiona, tryskająca zdrowiem i młodsza skóra na długo.

ZAPEWNIAJĄ WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ

SIXTY DAYS działają w zgodzie z naturalnymi procesami regeneracji skóry. Pobudzają je i wspierają - są jak turbodoładowanie, które dodaje im mocy. Natura stworzyła kilka związków, które przywracają skórze młodość np. retinol czy kwas askorbinowy. I to właśnie takie składniki znajdziesz w SIXTY DAYS, i to w dużych ilościach. Co więcej, ich aktywność jest na najwyższym poziomie, ponieważ SIXTY DAYS są świeże. Dlatego w SIXTY DAYS znajdziesz tylko to, co naturalne, zdrowe, świeże, i co naprawdę działa.

ZAPEWNIAJĄ AKTYWNOŚĆ SKŁADNIKÓW

SIXTY DAYS są świeże, ponieważ przygotowujemy je na zamówienie. To wyraz szacunku dla zawartych w nich ulotnych, cennych substancji. To wyraz szacunku dla Twojej skóry, by dostarczyć jej to, co najlepsze.

DZIAŁAJĄ W HARMONII ZE SKÓRĄ

W SIXTY DAYS są tylko takie składniki, które doskonale harmonizują się ze skórą. Już przy pierwszej aplikacji skóra rozpoznaje je jako coś dla niej naturalnego i z łatwością przyswaja, by od wewnątrz ożywiały i wzmacniały jej potencjał samoodnowy.

WYKORZYSTUJĄ NAUKĘ W SŁUŻBIE SKÓRY

SIXTY DAYS to innowacyjna zmiana w pielęgnacji skóry. To wynik postępu w wielu gałęziach nauki. To wreszcie wyjątkowa kompozycja składników, których działanie i skuteczność zostały udowodnione. Precyzyjnie dobrane receptury SIXTY DAYS są kwintesencją najnowszych badań i tysięcy stron literatury. Są przepisem na Twoją młodszą i zdrowszą skórę.

CHRONIĄ CENNE SKŁADNIKI W BIOFOTONICZNYM SZKLE

Cenne bioceutyki zachowują swoją aktywność tylko, jeśli są właściwie przechowywane. Dlatego SIXTY DAYS są chronione w buteleczkach i słoiczkach z biofotonicznego, fioletowego szkła, które ma niezwykłe właściwości. Pomaga zachować wartości odżywcze, świeżość oraz naturalnie konserwuje.

CHRONIĄ CENNE SKŁADNIKI NISKĄ TEMPERATURĄ

Wiele dobroczynnych związków pod wpływem podwyższonej temperatury ulega degradacji i traci aktywność. Dlatego SIXTY DAYS należy przechowywać w lodówce i szybko zużyć. W niskiej temperaturze składniki czują się komfortowo i długo pozostają aktywne. Dzięki temu obdarzą Twoją skórę swoim dobrodziejstwem ze zdwojoną mocą.

GWARANTUJĄ EFEKTY JUŻ W 60 DNI

Skuteczność kosmetyków zależy od jakości składników użytych do ich produkcji. Wyszukujemy je i sprowadzamy od najlepszych producentów z całego świata. Dlatego efekty  SIXTY DAYS są widoczne już po 60 dniach ich stosowania.

SKŁADNIKI SIXTY DAYS SĄ JADALNE

"Smaruj się tylko tym, co możesz zjeść" - to stara, mądra zasada medycyny ajurwedyjskiej, która wciąż jest aktualna. Szczególnie w dzisiejszym świecie, który podsuwa nam zbyt wiele chemicznych substancji, obcych naszej skórze i szkodliwych dla zdrowia. Dlatego w SIXTY DAYS znajdziesz tylko to, co jadalne. Bo Twoja skóra zasługuje na zdrowy posiłek pełen witamin i innych dobrodziejstw natury. Zasługuje po prostu na zdrowe odżywianie.

NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNE  SKŁADNIKI AKTYWNE

Niektóre składniki kosmetyków, pomimo, że nazywają się tak samo, mają inne działanie. Najlepszym przykładem jest witamina A - nazywamy nią zarówno palmitynian retinolu, jak i retinol. Ten pierwszy natura wymyśliła po to, by witaminę A magazynować. W jelicie cienkim palmitynian retinolu przekształca się do retinolu. Jednak na skórze warunki są inne, niż w przewodzie pokarmowym. Dlatego retinol stosowany na skórę jest nieporównanie bardziej skuteczny, niż palmitynian retinolu. I dlatego właśnie w SIXTY DAYS znajdziesz czysty retinol oraz inne najskuteczniejsze formy składników aktywnych.

NIE ZAWIERAJĄ SZKODLIWEJ CHEMII

Jeśli nie zgadzasz się na szkodliwą chemię, to wybierz SIXTY DAYS. Wybierz pielęgnację krystalicznie czystą, która nie obciąża skóry toksynami. Bez chemicznych konserwantów, silikonów, pochodnych ropy naftowej. Bez wielu innych związków, których nasza skóra nie potrzebuje, a które hamują naturalne procesy odnowy i mają działanie drażniące. W recepturach SIXTY DAYS eliminujemy składniki, które mogą szkodzić skórze. Dlatego SIXTY DAYS to odpowiedź dla tych, którzy chcą świadomie pielęgnować swoją skórę.

NIE ZAWIERAJĄ CHEMICZNYCH KONSERWANTÓW

Preparat pozbawiony jakiejkolwiek ochrony mikrobiologicznej mógłby być niebezpieczny dla skóry. Z kolei chemiczne konserwanty szkodzą skórze. W naszym laboratorium znaleźliśmy doskonałe rozwiązanie jak bezpiecznie zakonserwować produkt. Podpatrzyliśmy jak to robi natura i w SIXTY DAYS zastosowaliśmy naturalny, roślinny system ochrony przed bakteriami i grzybami.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

W SIXTY DAYS znajdziesz zamknięte w drogocennym, biofotonicznym szkle prawdziwe cuda natury. Oleje tłoczone na zimno, cenne fitozwiązki, antyoksydanty, najskuteczniejsze formy witamin, naturalne emulgatory, biologiczne systemy konserwujące, Naturalne Czynniki Nawilżające, pachnące olejki eteryczne. SIXTY DAYS to niezwykle wysoka jakość. To najcenniejsze, co możesz podarować swojej skórze.